Se službami paní Soni Šmajzrové jsem velmi spokojen. Vyhovuje mi její časová flexibilita při řešení mých záležitostí a rovněž možnost řešit většinu věcí elektronicky.
Za nás jednoznačně doporučujeme! Jsme přímo ukázkovými klienty té skupiny, která nerada tráví čas ve společnosti papírů. Potřebovali jsme dát do pořádku rodinné finance, část peněz investovat bez rizika a hlavně dát do pořádku veškeré pojištění (děti, domácnost, podnikatelská rizika). Obrovskou pomocí pro nás bylo sjednocení termínů plateb všech pojistek aut, po tolika letech, kdy nám jednotlivé pojištovny tvrdily, že to nejde, tady problém nebyl. Jsme pravidelně informováni o novinkách, co by šlo změnit, jaké jsou nové možnosti investovat na trhu.Tato spolupráce je velmi přínosná a díky za ni, vážíme si toho!
S paní Šmajzrovou jsem se poprvé potkala v srpnu 2016 a od té doby mi pomáhá spravovat moje finance. Jsem poměrně konzervativní klient, který potřebuje nejdříve všemu porozumnět, proto pro mě bylo velmi důležité mít dostatek informací. Paní Šmajzrová je velmi zkušená a vždy mi dokázala vše srozumitelně vysvětlit a zodpovědět moje dotazy. Nikdy mě netlačila do žádného produktu. Jsem ráda, že jsem našla v paní Šmajzrové finančního poradce, na kterého se mohu spolehnout a kterému opravdu důvěřuji.
Paní Šmajzrová nám pro Společnost KENVI CZ s.r.o. smluvně zajišťuje ekonomické, finanční a pojišťovací poradenství. Spolupráce nastala rokem 2019 a pokračuje v roce 2020. Smluvně zajištuje pro osobu Stanislav Krejčí – občan poradenství a realizaci finančních záměrů v oblasti realitních investicí a s tím souvisejících získávání investičních finančních prostředků od komerčních poskytovatelů bankovních půjček a to hypotečních úvěrů. Jednání s bankami, odhadci nemovitostí a pojišťovnami. Jak společnost KENVI CZ s.r.o., tak osoba St. Krejčí je v současné době velmi spokojena se službami pí Soni Šmajzrové v oblasti jmenovaných služeb. Můžeme jen doporučit dalším klientům.
Pracuji – vydělávám. Volného času není nazbyt. Když už nějaký je, tak se snažím dělat věci příjemné. Jenže občas ale vytrvale, mě zneklidňuje myšlenka, že se o své vydělané peníze vůbec nestarám. Asi bych měl spořit. Jenže jak abych neprohloupil? Asi bych měl pojistit rodinu, sebe, psa, bydlení, auto a co všechno se vlastně pojistit dá a má? Nějak to ošetřený mám, ale kdy naposledy jsem se tomu všemu věnoval? Ach jo. Nebaví mě to a kdo se má v těch všech nabídkách vyznat? Máš to taky tak? Přesně těchto myšlenek mě zbavila Soňa Šmajzrová makléřka "Partners". Není nad to, vědět že máte člověka, který finančnímu trhu rozumí a vy víte že, máte své peníze ošetřené profesionálem. Na Soně si cením všeobecného přehledu, snaze hledat optimální řešení, a především pohotovosti a rychlosti s jakou vyřizuje jakékoliv záležitosti spojené s mými financemi. Člověk může být zprvu nedůvěřivý a nechce se mu své peníze svěřovat jen tak někomu. Věřte, že paní Soňa je ta pravá a až časem společné spolupráce pochopíte, jak dobře jste udělali a jak jste rádi, že paní Soňu máte a můžete využívat jejich služeb. Soňu Šmajzrovou doporučuji všem, kteří mají rádi pořádek ve svých financích a sami váhají jak na to.
Firmu Partners, konkrétně paní Šmajzrovou, můžeme jen a jen doporučit. Pro stavbu našeho domu nám pomohla s výběrem hypotéky. Nabídla nám různé možnosti u různých peněžních ústavů a vše nám do podrobnosti vysvětlila. Na základě těchto informací jsme se pak rozhodli a hypotéku si sjednali. Při jednání s bankou byla u všech jednání a pomohla domluvit výhodnější podmínky. Stejně jsme postupovali i při výběru životních pojistek a pojistky pro rodinný dům. Nikdy nás do ničeho "netlačila", vždy vše vysvětlila a nechala prostor se svobodně rozhodnout. V současné době nám pomáhá s investováním finančních prostředků. Ještě jednou děkujeme a vřele doporučujeme.
Paní Šmajzrová je chytrá a financí znalá žena. Dokáže pro klienta udělat maximum a nastavit mu vše dle potřeb, a osobně za naši rodinu můžu říct, že vše nám vše nastavila skvěle na míru (manžel nemocný-hypotéka a mateřská dovolená). Za mě výborná poradkyně, kterou můžeme vřele doporučit.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení