Jako poradce pracuji ve financích od roku 2007.  Mými klienty jsou lidé z různých profesí. Působím nejvíce ve východních Čechách, nejčastěji v oblasti Žamberska, Pardubicka a Hradecka, ale své klienty mám například i v Brně a v Praze.

První schůzka s klienty je většinou informativní. Odehrává se v kavárně, u Vás doma nebo u mě v kanceláři. Budeme se bavit o tom, co potřebujete řešit, jaké máte plány, co Vás z oblasti financí zajímá a poznáme se jako lidé. 

Na základě informací, které si předáme, pro Vás na další schůzku vypracuji finanční plán. Na jeho realizaci tady opět budu pro Vás.

Vzhledemk k tomu, že se Vaše životní i finanční situace bude v průběhu času měnit, budeme i Váš plán přizpůsobovat těmto změnám. Naše pravidelné schůzky alespoň jednou za rok budou zárukou aktuálnosti Vašeho portfolia.

Mým cílem je příjemná spolupráce, která zajistí že Vaše finance budou "ladit" s Vašimi životními plány.

 

Soňa Šmajzrová
13
let zkušeností v oboru
350 +
spokojených klientů
64
typů finančních služeb

Proč právě se mnou?

Komplexnost

Všechno souvisí se vším. Proto budeme řešit Vaše finance komplexně, ať už se jedná o hypotéky, pojištění, investice nebo spoření a bankovní služby.

Srozumitelné řešení

Navrhnu a vysvětlím Vám optimální řešení, které bude odpovídat Vaší životní situaci.

Flexibilita

Můžeme se potkávat u Vás doma, u mě v kanceláři nebo ve Vaší oblíbené kavárně. Čas přizpůsobíme podle možností nás obou.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení